Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Üdv! Felvételizni szeretnék...

Üdv! Felvételizni szeretnék (vagy szerettem volna? ) a Nemes Nagy Ágnes Színészképzőbe (OKJ, nem a szakközép), ha esetleg nem sikerülne a Pesti Magyar, akkor ez a terv váljék be. De most akkor mégis mi a fene van? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Azonban a NNÁ oldalán a következő kiírással mentem szembe:

A felvételire kizárólag a 1992, 1993, 1994, 1995, 1996, 1997, illetve 1998 években születettek jogosultak.


2000-ben születtem, tavasszal töltöm a tizenhetet, májusban érettségizem. Így tehát nem értem, hogy most akkor MI VAN? Hiába rendelkezem érvényes érettségi bizonyítvánnyal, nem vesznek fel, mert 98 után születtem? Létezik, vagy én értek félre valamit?


2016. szept. 19. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet van korhatár (tizennyolc év)
2017. jan. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vagyis majd akkor jelentkezhetsz, ha legalább

a tizennyolcat betöltötted

2017. jan. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Légy türelemmel
2017. jan. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!