Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen lehetőségek vannak?

Milyen lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés

Érettségi után vagyok, egyetemre nem tudok bejutni, pénzünk nincs, munkát nem találok, van olyan OKJ-s képzés amit érdemes elvégezni?

Azon gondolkodom, hogy megöljem-e magam, mivel egyszerűen lehetetlennek látom a megélhetést, és nem akarok szenvedni.

Előre is köszi a segitséget

19F


2016. szept. 20. 13:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy ha mégis találnék munkát az sem fizet szinte semmit és a halál sokkal jobb,nem nem könnyebb, hanem jobb megoldás.
2016. szept. 20. 13:27
 2/5 anonim ***** válasza:

Neked.

A szüleidnek és az összes olyan embernek aki szeret, végtelen nagy fájdalom, és + kiadás a temetésed.


De ez azért ne zavarjon, inkább neked legyen jobb, a többi pedig (meglehet hasonló gondokkal küzd), de majd csak kiheverik.


Egoista.

2016. szept. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem akarok öngyilkos lenni, de egyszerűen nem tudok olyan élethelyzetet elképzelni, ahol boldog tudok lenni.
2016. szept. 20. 14:36
 4/5 A kérdező kommentje:

Itt sz*rozok már hónapok óta és semmire sem jutottam, segitséget kértem,kerestem és semmi, senki nem segit, nem is akar, hát gondoltam gyakorin rákérdezek, de úgy látom itt sincs olyan ember akinek érdeke lenne, hogy rájöjjek mi a f.s*zt kéne kezdenem az életemmel.Se tanácsadó, se pszichológus, se szülők, senki nem segit, magamon próbáltam de nem tudok.

bocs hogy megszülettem, nem én akartam

2016. szept. 20. 14:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Gyere határvadásznak.Nézd meg a Police.hu oldalon a feltételeket és a juttatásokat.Ebben az országban már más lehetőség nincs.

Én is jelentkeztem,mert nincs semmi kilátásban.

40/N

2016. szept. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!