Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Állatorvosi egyetem utáni...

Állatorvosi egyetem utáni lehetőségek?

Figyelt kérdés
Biológia szakos hallgató vagyok, viszont szeretnék az Állatorvostudományi Egyetemre jelentkezni, állatorvosira. A probléma az, hogy engem nagyon sok minden érdekel,-konzervációbiológia ,állatvédelem, természetvédelem, genomika, molekuláris biológia-, így ezekről sem szívesen mondanék le.Tudom, hogy ezeket a tárgyakat is oktatják az egyetemen, de lenne rá lehetőségem, hogy az állatorvosi hivatás mellett ezeket is bevonjam majd a munkámba?

2016. aug. 31. 07:54
 1/1 anonim ***** válasza:
56%

Elképzelhető átfedés kutatási területen, de leginkább nem. A molbiosz azért elég távol áll mondjuk egy ló fogreszelésétől terepen.

Ad2, ha téged az állatvédelem érdekel, akkor állatorvosnak piszkosul ne menj! Közekeltű tévhit, hogy az állatsimogató, de nagyon nem.

2016. aug. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!