Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Le tudom tenni az érettségit...

Le tudom tenni az érettségit 1 év alatt?

Figyelt kérdés
Jelenleg az első 11 osztályom van meg, 12.-ben kétszer buktam és ott hagytam az iskolát. Tehát se érettségim, se 12. évfolyamom. Eddig nem is érdekelt, de már le szeretném tenni az érettségit. A kérdésem az, hogy ha megvan az első 11 osztály akkor meg tudom csinálni 1 év alatt az érettségit ingyenesen? (Egyszer ismételtem évet, most 21 éves vagyok.)

2016. szept. 20. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha már nem vagy jogviszonyban középsulival, akkkor bizony fizetni kell.
2016. szept. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ott hagytad a sulit es nem magantanulokent tevekenykedsz, akkor fizetni kell. Barmelyik gimiben jelentkezhetsz, 1db emelt erettsegi 28ezer, 1db kozep pedig 17ezer. Nem keves penz. De iden mar csinald meg, legtobbeb 21 evesen (lightosabb szakokon) mar diplomaznak.
2016. szept. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!