Létezik olyan jog, hogy látogathatom egy felsőoktakási intézmény óráit jogviszony nélkül is?

Figyelt kérdés

Valahol olvastam, nem tudom hol, tavaly végeztem, de rengeteg minden érdekel még, bejárnék órákra, meg sem mukkanok csak jegyzetelek(jogviszony nélkül).

Van erről törvény?



2016. szept. 21. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az előadások mindenki előtt nyilvánosak, nem kell külön kérvényt kérni. Ha gyakorlatra szeretnél beülni (ahol igencsak limitált a helyek száma), akkor meg kell beszélned a gyakorlatvezetővel, labornál meg pláne.
2016. szept. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemi előadások nyilvánosak, tehát ha nem rendelkezel jogviszonnyal, akkor is beülhetsz.
2016. szept. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
82%
Barmilyen eloadasra be lehet ulni?
2016. szept. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Csúcs! Köszönöm!

Már csak a biztonsági őrökön, meg a kártyás beléptető rendszeren kell keresztülverekednem magam

2016. szept. 21. 21:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Melyik egyetemen van beléptetőrendszer? ....
2016. szept. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
LFZE
2016. szept. 22. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!