Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az ügyfélkapun az egészségügyi...

Az ügyfélkapun az egészségügyi jogviszony lekérdezésnél eddig csak orvos, klinika egyéb egészségügyi intézmény kérdezett le adatot. Most láttam, hogy az önkormányzat is ellenőrizte a jogviszonyomat a napokban. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
A tb-m rendezve van.
2015. okt. 10. 00:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy esetleg vállalkozó és azért?

egyébként hol látszik, hogy ki nézett adatokat?

2015. okt. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok vállalkozó. Soha nem is voltam az.

Én úgy szoktam lekérdezni, hogy belépek az ügyfélkapura, ott van felül egy fül, hogy ügyintézés, majd a t betűnél rámegyek arra, hogy taj nyilvántartással összefüggő szolgáltatások. Ott ha rákattintok kéri a belépő nevet és jelszót. Ekkor lépek be az OEP oldalára. A menüben bal kéznél van olyan, hogy biztosítási jogviszony. Oda beírod a taj számod. Ekkor már rá tudsz kattintani szintén oldalt, hogy betegéletút lekérdezése. Fel van tüntetve egy kezdeti dátum a végére beírod a mai napot. Továbbra kattintasz és kiadja a betegéletutad. Felül lesznek az ellátási adatok, hogy milyen vizsgálatokat végeztek. Alatta, hogy milyen receptet váltottál ki. Ha legörgetsz a legaljára akkor pedig a jogviszony ellenőrzési adatokat találod, amire a kérdésem is vonatkozott. Remélem tudtam segíteni. Lehet más rövidebb utat is tud a megnézésére, én még nem jöttem rá :)

2015. okt. 10. 01:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen, nagyon kedves vagy! :)
2015. okt. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valamilyen ügyed folyamatban van az önkormányzatnál?Esetleg gyermeked étkeztetése stb..
2015. okt. 10. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem tudok semmilyen ügyről, hogy folyamatban lenne az önkormányzatnál. Gyermekem pedig nincs.

Annyi ügyem van, már ha ezt annak lehet nevezni, hogy az utóbbi 2 hónapban hosszabb ideig voltam beteg, ezért a szeptemberi táppénzem majd az OEP utalja egyszer... Ennek nem tudom van-e jelentősége az önkormányzat tekintetében.

2015. okt. 10. 11:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs.Rejtély számomra is, hogy miért nézték meg.Lehet tévedésből.Esetleg TAJ számot megcserélve gépelték be és nem is téged akartak megnézni, hanem más valakit.
2015. okt. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Mondjuk én dolgoztam ennél az önkormányzatnál rövidebb ideig régebben, szóval ismernek jó páran. Amúgy mit láthatnak ha beírják a taj számomat? A vénytörténetem? Hogy milyen orvosnál jártam? Hogy milyen munkahelyeken dolgoztam, mert ugye az le van jelentve..
2015. okt. 10. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!