Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most vagyok 21. Idén szeptembe...

Most vagyok 21. Idén szeptemberben szeretnék egy OKJ-s képzést elkezdeni, de nem tudom, hogy az egész tanév ingyenes lesz-e, mivel nyilván jövőre töltöm a 22-t. Szóval szerintetek kell fizetnem a második félévre? (nem vagyok év vesztes)

Figyelt kérdés
2010. ápr. 24. 00:25
 1/6 anonim ***** válasza:
23 éves korig van ingyen, nem?
2010. ápr. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Minek csinálsz OKJ-t?


Semmi értelme főleg államin nincs évekig járni a semmiért amikor fizetősön fél év után hozzádvágják a papírt..


Fősulira kellett volna menned...

2010. ápr. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Erre én is kíváncsi vagyok, ugyanígy vagyok, mint a kérdező. Első: úgy rémlik, mintha azt hallottam volna, hogy a Bajnai-csomag részeként levinnék 2010 szeptembertől a családi pótlék felső korhatárát 20 évre.

Második: Nyilván főiskolára mennénk, ha tehetnénk -_-

2010. ápr. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Fősulis voltam idáig...csak most úgy döntöttem nem árt,ha van egy szakmám is.de mindenki máshogy gondolja.Első:23 éves korig,valóban,ha év vesztes az illető.Köszönöm az eddigi válaszokat!
2010. ápr. 24. 20:57
 5/6 anonim válasza:
3. vagyok. Akkor fősuli mellett csinálod majd az OKJ-t? Milyen szakon vagy/leszel?
2010. ápr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Protokollt szeretnék tanulni.ÉS úgy gondolom,hogy fősulira bármikor mehetek...Szóval ezért szeretnék most OKJ-s bizonyítványt.A fősulit otthagytam,nem nekem való.Nem szeretnék olyat tanulni,ami egyáltalán nem érdekel.És Nálad mi a helyzet?
2010. ápr. 25. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!