Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehetek magántanuló?...

Hogyan lehetek magántanuló? Érdemes lenne?

Figyelt kérdés

Jelenleg gimnáziumban vagyok 11. osztályos és kollégista.

Jó tanuló vagyok, eddig is mindent végigcsináltam.

Viszont van néhány problémám:

Tavaly állapították meg,hogy magas a vércukorszintem.

Az iskolában gyakran fáradt vagyok és hiába hozok otthonról ételeket egész hétre, nem tudom magamat olyan jól ellátni,mint otthon.

A másik dolog az,hogy jövőre már 12.-es leszek és szeretnék a hosszútávú továbbtanulási terveimre koncentrálni. Operaénekes - színművész szeretnék lenni.

Ehhez különórákra lenne szükségem, aminek anyagilag nem lenne akadálya, de sajnos így semmi időm nincs rájuk,pedig sürget az idő.

Összességében nem szeretem túlságosan magát az iskolát sem. Azt várná el az ember,hogy elég erős, figyelnek a diákokra és erkölcsös szellemiséget közvetítenek a falai között, pedig ennek a fele sem igaz.

Sajnos bejárni sem tudnék, hiszen több,mint 100 km-re lakom az iskolától.

Egyszóval... elment a kedvem az egésztől.

Jártam már pályaorientációs szakembernél is,de ő most, érettségi előtt már nem javasolja az iskolaváltást.

Mit tudnék tenni? Hogyan győzhetném meg a szüleimet is?

Soha nem voltak tanulási nehézségeim, szerintem az osztályozó vizsgákat is képes lennék teljesíteni,ha ezen múlna.



2016. szept. 28. 16:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!