Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy lehet minimum 460 pontot...

Hogy lehet minimum 460 pontot elérni érettségin?

Figyelt kérdés

Én eléggé félek tőle, főleg mert a matekom szinte menthetetlen. Nem értek már belőle semmit, pedig mindig odafigyelek az órán, de mire leírom a feladatot, a tanár szinte már tovább is lapoz. És még is körülöttem szinte mindenki érti az egészet.

És most néztem, az ELTE-n idén a jogi karon az állami támogatott ponthatár 460, ami nagyon sok. Tehát egy rosszabb matekot meg lehet menteni valamilyen plusz pontokkal?


2016. szept. 30. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Jogi felvetelihez nem feltetlenul kell matek, duplazhatod a magyar-torit. 90%os emelt szintu erettsegi magyarbol es toribol es lam mar ossze is jott a 460 pont. Vagy nyersz egy nem tudom micsodat, ami kivaltsa az emelt szintu erettsegit 100%-ra, na az a legjobb es akkor eleg 80%-ot elerned a masik targybol. Ne izgulj, gyerekjatek! :)
2016. szept. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Duplázásos módszerrel - meg ha van nyelvvizsgád
2016. szept. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :) Igen tudom, hogy nem felvételi tantárgy a matek, de sajnos le kell érettségiznem belőle. De azért jó hír, hogy így is mehet, kicsit megnyugodtam.
2016. szept. 30. 15:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ha erre akarsz készülni akkor kösd fel a gatyád.

Ismerősöm 2-ből emeltezett angol/töri és így is 440-450 pontja lett.

Ha jól tudom ő a törit és a focit is angolul csinálta mellé. Szóval ha idén akarsz 2 ből emeltezni akkor már most délutántól este 8-10 ig készülni kellene:)

2016. szept. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem idén érettségizem szerencsére.
2016. szept. 30. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!