Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Logisztikus munka mennyire...

A Logisztikus munka mennyire stresszes? 28 éves vagyok eddig vendéglátóztam de megundorodtam tőle. Külföldön dolgoztam most azon gondolkoztam elkezdem ezt a szakmát de kíváncsi vagyok mennyire stresszes?

Figyelt kérdés

Telefonalgatni kifejezetten szeretek angolul, németül is beszélek és külföldön szeretnék dolgozni ismét. Könnyen alkalmazkodom. Érdemes?

Mondjuk szeretek jönni menni de ha mindig van mit csinálni az lekötne úgyis utána meg mehetne az edzés mert sportolok is.

Köszönöm a válaszokat?



2016. szept. 30. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
vendéglátózásnál nem stresszesebb - de persze rajtad is múlik, hogy dolgozod fel a stresszes helyzeteket
2016. szept. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A vendéglátásban az állandó jópofizásból lett elegem meg az ugráltatásból napi 10 órában .Az azért elég stresszes tud lenni ha egy asztalhoz 3szor hívnak 5 percen belül. :)
2016. szept. 30. 20:28
 3/3 anonim válasza:
Ugyan ezt érzem én is.Vendeglatoztam,es a logisztikara gondoltam.Csak amit a suliban tanultunk németet azt tudom,de szeretnék én is mé tanulni.Most otthon vagyok a babával és nemsokára nekiesek a dolognak.Szerintem nem lehet stresszes.Nekem nagyon tetszene vmi irodai munka,ahol nem kell naponta hajat mosnom,mert büdös a hajam.😊
2016. nov. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!