Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tegyek? Tanító-óvóképző...

Mit tegyek? Tanító-óvóképző egyetemen vagyok, viszont kiestem állami helyről.

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy befagyasszam-e, és időközben olyat keressek, amit jobban szeretnék csinálni.. Szeretem a gyerekeket, de hamarosan iskolában kell tanítanunk, és kicsit el vagyok veszve...Már elmennék Pestre, hogy őszinte legyek, de ahhoz előbb itt dolgoznom kéne...és azt sem tudom, mit dolgoznék...

2016. okt. 1. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi történt, hogy estél ki, mi a baj konkrétan? Fogalmazd meg mert infók hiányában nem tudunk neked válaszolni.

(Nyáron végeztem óvón)

2016. okt. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ugye 15 államilag támogatott hely van, s a 17. lettem..:/
2016. okt. 1. 16:36
 3/6 A kérdező kommentje:
neked hogy tetszik? Nagyon nehéz? Megéri?:)
2016. okt. 1. 16:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Hú, de kevesen lehettek. Hova jársz?

Nem nehéz, inkább csak soha nem volt szabadidőnk a sok apró feladat miatt. Persze a szigorlattal meg az államvizsgával engem is kikészítettek, de a többi tűrhető. Van ennél sokkal de sokkal nehezebb szak is.

2016. okt. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja, lehet, hogy te már a munkáról kérdeztél?

Nem kerestem magamnak állást, mert mesteképzésre mentem. Szaktársaim szeretik nagyon az ovit (: Sokkal szabadabb, mint a hospitálásokon.

2016. okt. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hmm kevesen vagyunk, erdélyi vagyok :) A Babes Bolyai tudományegyetem kihelyezett tagozata...S a helyzet az, hogy nem tudok mellette dolgozni...így nem tudom, hogy fizetem majd.....nagyon rossz az órarend :(
2016. okt. 1. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!