Idegen nyelvekkel minek tanulhatnék tovább?

Figyelt kérdés
Angol, orosz és spanyol nyelvtudással milyen irányba mehetnék tovább? Mindenképpen ezzel szeretnék foglalkozni, de nem tudom, hogy pontosan mi is szeretnék lenni. Imádok utazni is, ha esetleg számít. Tolmácson és idegenvezetőn kívül érdekelnének ötletek:)

2016. okt. 1. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fordító, tanár, ügyfélszolgálatos, esetleg attasé is (de ahhoz a nyelvtudáson kívül kell még pár más dolog is)
2016. okt. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, átgondolom őket:) Jöhet még tipp, ha valaki esetleg tud
2016. okt. 1. 20:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Idegenvezető. Ezt OKJ-s képzés keretein belül tudod megcsinálni. Én emellé vmelyik nyelvből (spanyolból vagy oroszból) csinálnék egy nyelvi szakot és fordító tolmácsként szakosodnék. Mellette persze a másik két nyelvet nagyon stabil felsőfokú szintre feltornáznám.
2016. okt. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaj ne haragudj, most látom, hogy pont ezeken kívül kértél tippeket. De ettől függetlenül sztem egyszerre ez a kettő (idegenvezető + fordító), jó párosítás lenne.
2016. okt. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Így még nem is gondoltam rá, hogy a kettő egyszerre is lehetne. Átgondolom, köszönöm:)
2016. okt. 2. 07:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Idegen nyelvekkel ember tudsz lenni. Értékes ember. Talán ez a legfontosabb:)
2016. okt. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez jól esik:)
2016. okt. 2. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!