Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fizetős levelezős szakról át...

Fizetős levelezős szakról át lehet kerülni államilag támogatott levelezős szakra?

Figyelt kérdés

Több egyetem szakát is nézegetem (PPKE, BCE, BGE, NKE), elvileg van még 6 államilag támogatott félévem, de iszonyatosan magasak a ponthatárok, levelező képzéseknél is van külön támogatott képzés is, de azoknál is magas a ponthatár. Ezért arra gondoltam, hogy megpróbálnám a fizetős levelezőst és ha lehetséges (gondolom 2 félév utáni teljesítmény) akkor valahogyan átkerülni államilag támogatott szakra. :-/ Van valakinek ilyen jellegű tapasztalata?


Sajnos sok esetben a magyar szükséges, ezért kevés a pontjaim száma, viszont olyan szakokra, amikre nem szeretnék menni 440 pont körül van a ponthatárom :-(


2016. okt. 2. 10:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!