Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes lenne fényképészetet...

Érdemes lenne fényképészetet tanulnom?

Figyelt kérdés

Van esélyem szerintetek? Ezeket a képeket én csináltam de csak mobillal, mert fényképezogépem nincs. Érdemes lenne belevágnom?

[link]

[link]

[link]



2016. okt. 2. 20:08
 1/2 anonim válasza:

Nézz oda, komolytalan dolog lenne három felvétel alapján eldöntenie a sorsodat bárkinek is. Hanem, annyi bizonyos, hogy semmiképpen nem tanácsolnálak el, ha hozzám jönnél. Mert mit tud hozzátenni egy fotográfus egy helyzethez? A fényeket és a kompozíciót. Ebből a szempontból (sincs) semmi baj a képeiddel. Nem tudom, hol szeretnél tanulni, de első lépésként, ha szabad javasolnom, olvasd el Susan Sontag: A fényképezésről című könyvét. Nem könnyű olvasmány, de megmutatja, hogy az ember miért műveli ezt a hivatást, ha műveli.

Remélem, tudtam valami kicsit segíteni, de csak kérdezz, ha még valamit tudni akarsz.

2016. okt. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2016. okt. 13. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!