Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyorsolvasás. Dr. Dezső...

Gyorsolvasás. Dr. Dezső Zsigmondné - A gyorsolvasás programozott tankönyve című könyvét megvettem antikváriumban, de az említett könyvjelző nincs benne. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Esetleg valaki tudna küldeni linket, ahol látszik, hogy ez hogy néz ki vagy ilyesmi?

Említették fórumokon, hogy a látószög növeléses feladatokat, a könyvből lehet csak (azaz digitális formájában, gépről nem), de ehhez még kéne a könyvjelző is. Nekem az is jó ha leírjátok, hogy néz ki, gondolom nem egy nagyon bonyolult struktúra.

Aki tud, kérem segítsen.

Előre is köszönöm.


2016. okt. 4. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt a válaszadót interjúvold meg:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..


De ha válaszol, légy oly kedves, és küldd el nekem is.

2016. okt. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a linket! Ha kapok választ, akkor rögtön ide is írom.
2016. okt. 6. 11:39
 3/4 anonim ***** válasza:
57%

Kösz előre is.

De egyébként ha nem válaszol, akkor se ess kétségbe, ez gyakorlatilag egy merevebb karton csík. Hossza olyan, mint a könyv szélessége, a szélessége meg tetszőleges lehet, mondjuk 5 cm. Közepén felfelé mutató nyíl, a nyíl hegye a karton szélénél van. A könyv 21. oldalán a lap tetején le van írva a gyakorlat, amihez használni kell, hát ez ennyi. :)

Nekem ugyanis megvolt ez a könyv 40 évvel ezelőtt, csak már félig elfelejtettem, de ez volt a lényeg.

Én már csak kíváncsi vagyok, jól emlékszem-e.


A gyorsolvasásról meg nincsen kedvező véleményem. :D Noha én eléggé gyorsolvasok, mint a könyv tanulmányozása során kiderült, de pld. az említett könyvjelzős gyakorlatoktól megfájdult a szemem, ami azért fiatalon soha semmiért nem fájt, bármennyire is sokat olvastam bármilyen fényviszonyok között.

2016. okt. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most így véletlenül idenéztem, és meglepve látom, hogy valami agyműtétes lepontozott. :D
2018. jan. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!