Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a Pallasz...

Mi a véleményetek a Pallasz Athéné Egyetem (volt Kecskeméti Főiskola) járműmérnöki képzéséről? Duál képzésre is gondolok.

Figyelt kérdés

#Kecskeméti Főiskola #járműmérnök #GAMF #Pallasz Athènè Egyetem #duál képzés
2016. okt. 6. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én gépész szakról tudok írni neked,de kb majdnem ugyan az a kettő.A tantárgyak is nagyon hasonlóak,egy két tárgy van ami különbözik,a többinek csak a neve más.

A képzés egyébként szvsz egy nagy nulla. Ami csak töltelék tárgy azt komolyan veszik és jól képzett előadó tartja az órát,amire viszont később építkeznél,a komoly szakmai tárgyakat fiatal tapasztalatlan tanszéki mérnökök tartják,és az előadésok sem érnek semmit.Alig van olyan tanár aki tényleg nagyon pengén vágná az anyagot,és jól le is adja.Nem tudom neked mennyire számít a diákélet,de ez az a dolog ami itt megint nincs.

Személy szerint nagggyon megbántam,hogy ide jöttem tanulni.Ha nem a vége felé járnék akkor sulit váltanék,de 2 félévet még lehúzok itt,aztán örökre elfeljtem ezt az egész hülyeséget.Az itteni gyenge képzés miatt szeretnék Msc-re is menni,hogy legalább egy értékes diplomám is legyen,és talán komolyabb szakmai tudásra is szert tehetek majd...

Szerintem nézz másik felsőoktatási intézmény felé,jobban jársz,és akkor legalább nem egy ilyen balf.sz név fog szerepelni a diplomádban :D

Ha kérdésed van írj privit.

2016. okt. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, a jövőben még utánajárok egy-két dolognak, de szívesen élek majd az ajánlatoddal!:)
2016. okt. 30. 17:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia,teljes mértékben egyetértek az előttem szólóval, ugyan azok a tapasztalataim nekem is,csak én még az elején otthagytam, azóta máshova járok.A duális képzésről annyit, hogy lehet, hogy nagyon jó,meg munkatapasztalatod lesz pályakezdőként, meg mit tudom én, mikkel szoktak még mellette érvelni, de azt tudd,hogy ha azt választod, akkor egy perc szabadidőd sem lesz szinte. A duálisosoknak minden aláíráson alá kellett írogatni a jelenléti íveket(ugye az előadásra másnak nem kötelező bemenni),emellett nyári szünet sincs. Lehet, hogy valakinek ez jó, de szerintem az emberek nagy részének ...szépen szólva nem jönne be :D
2017. jan. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!