Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire nehéz az osztatlan...

Mennyire nehéz az osztatlan tanár szak?

Figyelt kérdés
2016. okt. 9. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám, hogy a legkönnyebb, hiszen gyakorlatilag két szakot viszel párhuzamosan, plusz mellé nem kevés pedagógiát is kell tanulni. Viszont nagyon szakfüggő.
2016. okt. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben szakfüggő. Én osztatlanos vagyok, két nyelvszakos, ez kb. középen helyezkedik el nehézség szempontjából. Egyértelműen a természettudományos tárgyak a legnehezebbek.
2016. okt. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Nereida3 válasza:
Biosz-ének szakos voltam, vagy 40 órám volt egy héten, ebből rengeteg gyakorlat, szóval a munkát suli mellett el lehet felejteni. Nem volt könnyü, de mi az?
2016. okt. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
0%
Persze, menj te is tanárnak, kellenek a Burger Kingbe a pénztárosok :D
2016. okt. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Kedves 4-es, bocsáss meg, de miről beszélsz? Hatalmas butaságot írtál. Nagyon kevesen mennek tanári képzésre mondjuk a 20-25 évvel ezelőtti statisztikákhoz viszonyítva, és akik végeznek, azoknak is jóval kisebb hányada akar a közoktatásban tanítani. Ergo jópár éven belül igen komoly munkaerőhiány lesz ezen a területen. Különösen igaz ez a reál szakos tanárokra, akiknek a hiánya már most érzékelhető, nem egy iskola van, ahol a "legfiatalabb" fizika- és kémia szakos tanárok is közelebb vannak az 50-hez, mint a 40-hez, és a nyugdíjból tapsolják vissza a pedagógusokat, hogy tanítsa valaki a diákokat. Nyilván azért, mert hatalmas túlképzés van, és csak a hambisnál tudnak elhelyezkedni a fiatalok...
2016. okt. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én idén kezdtem történelem-magyar szakon az NYME SEK-n és egyenlőre még zh-m sem volt.. Egy két tantárgyat leszámítva nem lesz nehéz az egész és itt nagyon kevesen vagyunk. A természettudományos hallgatók viszont rengeteget panaszkodnak, azt mondják nagyon nehéz.
2016. okt. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: a magyar tényleg nem egy nagy was ist das, de a törivel azért szerintem fognak meglepetések érni. :D
2016. okt. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
És az egyelőre-egyenlőre különbségre azért figyelj oda.
2016. okt. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!