Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnanak segiteni azok akik a...

Horváth Milla kérdése:

Tudnanak segiteni azok akik a Magyar Táncművészeti Főiskolába járnak/tak?

Figyelt kérdés
10.es vagyok es koreografus szakra mennék ahol ott van a modern tanc de nemtudom pontosan ez mit jelent mar rengeteg helyen neztem.. szoval a kerdesem az hogy hiphop/jazzbalett koreografus szakot inditanak? Mindenkepp kell tudni balettozni?

2016. okt. 11. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Eléggé valószínűtlen, hogy hip-hop-ot fognak indítani azon a fööiskolán :D
2016. okt. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

(Én nem járok oda, de jövőre oda fogok felvételizni. 17L)

Ha profi táncos/koreográfus szeretnél lenni mindenképp szükséges a balett, mert ez az összes tánc alapja. A balett nyelvét mindenhol értik, ha külföldi társulattal dolgozol akkor is szükséges.

2016ban indult koreográfus szak, így nem tudom indítanak-e két év múlva. :/

Egyébként nem lehet hogy te a táncos és próbavezető szakra és nem a koreográfusra gondoltál? Én már elég alaposan utánanéztem mindennek és nem láttam hogy a koreográfuson belül vannak külön szakirányok. A táncos és próbavezetőn belül viszont tuti van divattánc is. Itt vannak a tantárgyak:

[link]

2016. okt. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!