Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan magoljak gyorsan és...

Hogyan magoljak gyorsan és úgy hogy utána 5-10 perc múlva ne felejtsem el?

Figyelt kérdés
a sulinkba mindig az a hagyomány, hogy a 8. évfolyam adja elő az október 23-ai ünnepséget, szóval most rajtunk a sor. Én egy 3 mondatos szöveget kaptam, valószínűleg azért mert 4-5-ös tanuló vagyok, de nagyon-nagyon-NAGYON lámpalázas vagyok, de tavaly mi adtuk elő a március 15-ei műsort, szóval ott is muszáj volt, de ott nem volt ennyi szövegem. Sajnos 2 mondat nagyon hosszú, egy pedig csak pár szavas, ezért nem tudom nagyon megjegyezni, illetve ha sokszor elmondom úgy oké, de rá egy 5-10 perces pihenő után elfelejtem :( nem szavalok/mondok fel szöveget szépen, de hát muszáj. légyszi segítsetek mert holnapra már az egészet kívűlről kell tudni! Előre is köszönöm!

2016. okt. 11. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
3 mondat. Ne szórakozz es rinyálj, kérlek! Írd fel egy lapra és mondogasd egész nap. Ha nem libáért vagy 4es 5ös tanuló, akkor ez nevetséges feladat neked.
2016. okt. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
csak sajnos én nagyon nehezen magolok és mint mondtam a lámpaláz is ott van, tehát az sem kizárt, hogy dadogok majd! na mindegy azért köszönöm
2016. okt. 11. 16:41
 3/3 A kérdező kommentje:
de végülis igazad van! ha 4-5-ös tanuló vagyok akkor tényleg meg tudom csinálni! hisz már rengeteg verset megtanultam és a tavalyi előadást is! :)
2016. okt. 11. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!