Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S4 mobil...

LandiikaaAnonim kérdése:

Samsung galaxy S4 mobil indításnál jó, utána 5-10-20 perc múlva ledob a wifi. Mitől?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő, most vásároltam a készülket, nem lehet hardware hibás, ugyanis működik egy bizonyos ideig, de ilyennel még nem találkoztram. Nagyon sokat olvastam is de még egy cikk sem oldotta meg a problémámat. S4-em van, amikor újraindítom a rendszert majdnem mindig van wifi, tehát tudom ki-be kapcsolni, de valamikor ezt sem engedi. Utána használom a telót és 5-10, de max 1 óra múlva bontja a wifit és a bluetooth kapcsoltot, és onnantól nem tudom "újraéleszteni". Android verzió 5.0.1 es van rajta. Én szoftveres hibáról gyanakszom esetleg vmi alkalmazás blokkolja, de nincs fent semmi olyasmi csak alap dolgok. Egyszerűen nem tudok rájönni... CSináltam 2x gyári visszaállítást a vicc, hogy akkor sem volt jó.. De néhány újraindításos kísérlet után meg be tudom nyomni, és hagyja is.. Nem szeretnék visszaállni régebbi andoidos verzióra, és igazán nem is másznék bele a telefon lelkébe. Így kéne most megoldani ahogy van az egész. Esetleg valakinek ötlet, vagy hasonló problémája volt már valakinek?

2016. jún. 21. 17:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!