Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2017-es érettségin matek szóbeli?

2017-es érettségin matek szóbeli?

Figyelt kérdés
Megváltozik 2017ben az érettségi rendszer, sokkal rosszabb lesz, de nem tudtam meg sehol, hogy matekbol továbbra sem kell szobelit tenni középszinten, csak ha nagyon rossz lett? Jo lenne tudnom, kert ha van szóbeli közepen is akkor emeltre megyek.

2016. okt. 12. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
nincs közepen szóbeli
2016. okt. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem változik a rendszer ebből a szempontból. A követelmények változnak egyes tárgyakból, meg a szakgimnáziumi érettségi.
2016. okt. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem értem a konklúzió okát, ugyanis emelten alapból van szóbeli, ráadásul az első feladat olyan nehéz (ha nem nehezebb), mint az egész középszintű érettségi, onnan pedig roham mértékben nehezednek :)
2016. okt. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyébként is emelt szinten tanultam az elmúlt 4 évben, hülye sem vagyok, teljesen mindegy melyikre megyek, csak ugye emelten fel kell készülni arra a huszon valahány tételre is, ami sok idő. Egész emelten csak arra kene tanulnom, középre egy percet sem kell.
2016. nov. 6. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!