Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen iskolát ajánlotok Pesten?

Milyen iskolát ajánlotok Pesten?

Figyelt kérdés
Januárban kell megírjam a felvételit. De most kezdődnek az iskolalátogatások és még nem tudom hogy hova kene menjek. A művészetek zene,rajz érdekelnek. Ezen kívül magyarból (irodalom,nyelvtan) 5-ös vagyok. De inkább kozepes tanuló vagyok. Mert a matek,fizika,töri 3-mas. 3-masnál nincs rosszabb. Nyelvbol az angol mellett spanyolt szeretnék tanulni. Kerlek ehez írjatok nekem iskolákat. 14l

2016. okt. 15. 18:32
 1/1 WictoriaP0 válasza:

Szia, hát nem teljesen ilyen de a Telekit tudom ajánlani, nyiltnap lesz jovohet kedden, 18dikan meg lehet jelentkezni a tbg.hu-n

Spanyol az nincs csak olasz masodik nyelvben, de ha eljossz a nyiltnapra akkor tobbet megtudsz, nagyon jo suli.(en tartom majd a bemutatot a sulirol)

2016. okt. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!