Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik a legkeresetebb szak...

Panpeter2016 kérdése:

Melyik a legkeresetebb szak az 5 kozzul?

Figyelt kérdés

1. mernokinformatikus

2. gépészmérnok

3. mechatronikai mérnök

4. járműmérnök

5. vegyészmérnök


2016. okt. 17. 02:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindegyik keresett, és mindegyik jól fizet majd.


Ilyenkor azt válaszd ami a legjobban érdekel

2016. okt. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyából ilyen sorrendben van ahogy leírtad. Vegyészmérnökként is lesz állasod, de lehet hogy feleannyit fogsz keresni, mint egy mérnökinformatikus.
2016. okt. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a segitseget 27 eves vagyok es levelezon akarom tanulni, de sokan azt mondjak nem erdemes ilyen idosen mar belekezdeni sem. De szerintem egy mernok 50 evesen is mernok marad.
2016. okt. 17. 13:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát akkor én se vagyok elkésve a 20 évemmel a szakváltás miatt úgy tűnik:)


Valóban kérdező, de 50 évvel 0 tapasztalattal nem leszel olyan keresett mint egy 25 éves 0 tapasztalattal.

Az pedig hogy a vegyész rosszul keres... hát nem tudom. Szerintem egy gyógyszerészeti területre aki el tud helyezkedni az 300-400 körül fog keresni mérnökivel.

2016. okt. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jo de ha 27 evesen elkezdem az egyetemet 30 evesen lediplomazok akkor meg boven lehet tapasztalatom ebben a szakmaban.
2016. okt. 18. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!