Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az letezik, hogy a BME-en...

Panpeter2016 kérdése:

Az letezik, hogy a BME-en nincs levelezo kepzes?

Figyelt kérdés
2016. okt. 19. 13:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
Most a keresztféléves képzések vannak fent.
2016. okt. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Egyébként sincs túl sok. Leginkább a szakirányú továbbképzésekből indítanak levelező munkarendben képzéseket.
2016. okt. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Eszrevettem, hogy nincs tul sok. Mernok informatikus szakot se fognak inditani levelezon biztos vagyok benne :(
2016. okt. 19. 16:28
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Azt esetleg megpróbálhatod, hogy egyéni tanulmányi rendet kérsz nappali képzésben, ha a szakirányú munkát végzel, és a munkahelyeden is adnak plusszban tanulmányi szabadságot (ez mondjuk MSc esetén járható út).
2016. okt. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ezek az egyetemek milyen hirben allnak? Csak mert ezeknel szoktal levelezot inditani.


Óbudai Egyetem

Pallasz Athéné Egyetem

Pécsi Tudományegyetem

Szent István Egyetem

2016. okt. 19. 17:22
 6/13 anonim ***** válasza:
17%

Az Óbudai Egyetemet egyáltalán nem ajánlom.

A Pallasz Athéné Egyetem ez az új mindenfelől összevont Kecskeméti Főiskola? Inkább a nevében, mintsem színvonalában lehet egyetem.

2016. okt. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A legböszmébb Feri ***** válasza:
17%

Milyen szak?!

Mesteren és posztgraduális képzésben van 1-2 levelező képzésük.

Az előző meg valamit nagyon behaluzott, ÓE-NIK mérnökinfó és Kandó villamosmérnök a legelismertebb, legkelendőbb diplomák között vannak.

2016. okt. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28%
Nem véletlenül nincsen...
2016. okt. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%
Lehet,hogy 10-20 éve még elismert volt, de a technológia meg is maradt azon a szinten. Voltál manapság mondjuk a Tavaszmező utcai épületben? :D
2016. okt. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A szak megnevezese: mernok informatikus vagy valamelyik masik szakrianyu mernok gepeszmernok peldaul. Akkor az Obudai egyetemet nem ajanljatok? Ennyire rossz? Es a Pecsi Tudomanyegyetemmel mi a helyzet? Csak azert kerdezem, mert levelezo utan szeretnek elhelyezkedni mernokkent. Es ha ez a suli hirneve miatt nem fog sikerulni akkor nem tudom mit csinalok.
2016. okt. 19. 23:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!