Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Csepelen hol tudnék zongorázni...

Csepelen hol tudnék zongorázni tanulni?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, nem sportolok semmit és úgy alapjában a tanuláson kívűl semmit nem csinálok ami hasznos lenne. Frissen kezdtem a gimnáziumot és úgy döntöttem hogy kezdek valamit magammal és elkezdek valami olyat csinálni ami érdekel és nem bánom meg. Zongorázni már régóta el akartam kezdeni csak nem volt meg szüleim részéről az "alátámasztás" amire számítottam ezért inkább hanyagoltam.

Valójában a kérdésem (a fentebb említett mellett) az lenne, hogy szerintetek 14 évesen nem túl késő elkezdeni a 0-ról mindent? Amit értek a 0 alatt, hogy abszolút semmihez nem értek ami hangszerekkel kapcsolatos. Egyszer nem vettem még kezembe gitárt, nem ültem zongora elé, semmi.

Nagyjából ennyi lenne. Elnézést ha hosszú lett, nem terveztem leírni az élettörténetemet.



2016. okt. 20. 22:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!