Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A középiskolai emeltszintű...

Monostori Áron kérdése:

A középiskolai emeltszintű informatika mit takar?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy nehéz-e és az általános iskolai informatikai oktatástól mennyivel tér el?!

2016. okt. 22. 09:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Az általános iskolai infó nudli.
2016. okt. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi általánosban kb. semmit nem csináltunk infó órán úgyhogy ahhoz képest eléggé más volt :) Az emelt érettségire fognak felkészíteni. Én 2 évig jártam emelt infóra aztán sajnos le kellett adnom mert nem lehetett beilleszteni az órarendembe, úgyhogy a programozás részéről nem igazán tudok nyilatkozni, de az osztálytársaim szeretik és azt mondják, hogy nem olyan bonyolult, mint amilyennek tűnik. Meg kell érteni és gyakorlással majd egyre mechanikusabbá fog válni. Viszont a többi dolog, pl. word, excel, adatbáziskezelés emelt szinten is borzasztó könnyű szerintem. Szóval nem kell tőle félni, úgyis megmutatnak meg elmagyaráznak mindent. Az oktatás.hu-n vannak emelt feladatsorok, nézd meg őket és akkor majd látod, hogy nagyjából mire számíts.
2016. okt. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!