Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Uj matektanarom allandoan...

Uj matektanarom allandoan szivat. Pl ketto egyest irt be egy 3as helyett. Es tenyleg beirta. Legelso padba ultetett, kozbe csendes vagyok. Allandoan en megyek a tablahoz. Tobbi lent?

Figyelt kérdés

Szoval en megyek ki mindig a tablahoz, ezzel az a baj,h tanulasi nehezsegem van.(Nehezen szamolok fejben,nehezebben fogom fel az anyagot)

Es ezt tudja.

Es igy kezdtem ezt az evet..

Tavalyi tanarom egyaltalan nem igy kezelt.

A szabaly az h 2db minusz az egy 1-es.Nekem mar bevan huzva egy...de hogy?(Azzal van a baj,hogy az az egy minusz honnan van)

Mit tegyek ellene?

16/f


2016. okt. 22. 18:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Beszélhetsz pl. a szüleiddel és kérheted a segítségüket, az némileg hatékonyabb mint ha te próbálkozol.

Két egyest hogy írhatott be hármas helyett? Mire? Ha felelésre akkor gondolom vannak tanúid, hogy hármasra feleltél, bár ez necces. Ha dolgozatra az nagyon egyszerű,a szüleid ragaszkodjanak a dolgozat megnézéséhez és a jegy naplóval való összevetéséhez. A dolgozatot a tanárnak törvény szerint két évig meg kell őriznie, tehát a nincs meg nagyon nem jó válasz.

Ha tanulási nehézségeid vannak arról papír kell, csak akkor veheti figyelembe.

2016. okt. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!