Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pénzügy és számvitelt érdemes...

Pénzügy és számvitelt érdemes elvégeznie csendes, visszahúzódó srácnak?

Figyelt kérdés
Ráadásul önköltségesen
2016. aug. 5. 21:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mintha rólam lenne szó. Én belevágtam.
2016. aug. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hozzátenném, hogy annyi a kivétel, hogy én újra érettségiztem az államiért. BGF-re fogok járni.
2016. aug. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És nem bántad meg?
2016. aug. 5. 22:01
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Miért bántam volna meg?

Szeretem amit tanulok. Nem azok közé tartozom akik csak úgy belevágtak, miközben azt se tudják, hogy mi az a számvitel. Max annyit, hogy jól lehet vele keresni.

Vannak olyanok akikkel beszélgetek(persze itt sem vagyok a legnépszerűbb srác), de sokkalta jobb, mint a gimiben volt. Jól tanulok, így akarva-akaratlanul jönnek oda hozzám segítségért, amiből beszélgetés alakul ki.

Itt már mindenkinek megvan a saját élete, nagy a követelmény, szóval nincsenek olyan humor huszárok akik szivatják a csendesebbeket, szórakoztatnak mindenkit, és ellébecolják a szorgalmi időszakot, ha van is fél év után már repítik is ki a szóró tantárgyakon keresztül.


Csendes, visszahúzódó vagyok még mindig, de a munkám sem olyan lesz ahol több 1000 ember előtt kell beszéljek, maximumom pár ember előtt ha vezetői pozícióba sikerül majd kerülni.

2016. aug. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Én is lyen vagyok és tavaly kezdtem BGE-n. Nem szoktam senkivel beszélni, pár embernek köszönök és kb. ennyi. Szeptembertől lehet majd dolgozni is fogok a szakmában, de nem hinném, hogy probléma lesz, ha amúgy nem haverkodom emberekkel.
2016. aug. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A vezetői munka pedig megkívánja a határozottságot és a bőbeszédűséget nem?
2016. aug. 5. 22:21
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Téves, és általánosító.

A vezetői szerepkör azt kívánja meg, hogy nagyon jó legyél az adott munkakörben, emellett tudsz úgy is határozott lenni, hogy csendes és visszahúzódó vagy a hétköznapi életben. Munka-magánélet az teljesen más.

Emellett ha kérdeznek tudsz válaszolni, amúgy tisztán, érthetően tisztázod a feladatokat.

Egy vezetőnek nem partiarcnak kell lennie.

2016. aug. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vezetői munkakör a psz szaktól függetlenül megkívánhatja a kommunikáció művészetét. Ilyen alapon egy szakot se végezhetnél el, mert bármelyikkel lehetsz vezető. A PSZ kifejezetten ilyen srácoknak való, mivel leginkább egyedül kell dolgozni, könyvelni.
2016. aug. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 Diplomával csak a hülyék mennek könyvelni.
2016. aug. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Osztom az előző véleményét, egy BGE-PSZK diplomával, aki számlákat fog kontírozni vagy könyvelni, az nem visszahúzódó, hanem h..lye.

A szak sok irányba mutat, ha nem vagy bőbeszédű társasági ember, akkor is lesz helyed a szakmában. Szóval ettől ne izgulj. De ne arra gyúrj, hogy könyvelni fogsz, mert akkor rossz helyre jársz...

2016. aug. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!