Kossuth Lajos Gimnázium Erzsébet, vagy DNG Erzsébet?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb iskola,olvastam a Kossuthról,de az a kérdés 2011-es volt,gondolom 5-6 év alatt csak változott..elsősorban ezek az iskolák érdekelnének!

De akármilyen erősebb(de nem "versenyistálló")középiskola érdekelne Erzsébet,Csepel,Soroksár,Szigetszentmiklós környékén,maximum egy picit messzebb!

7.-es lány vagyok,csak tudni szeretném,hogy melyik a legjobb,és el tudjunk kezdeni különtanárokag esetleg..köszi a válaszokat előre is:)



2016. okt. 26. 17:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha németet szeretnél tanulni DNG (vagy Kossuth kéttannyelvű)

Ha németet szeretnél lazán tanulni Kossuth (sima b-s osztálya vagy NYEK-es osztálya) :)

DNG-be szerintem csak akkor menj, ha nagyon rá vagy kattanva a németre. A KLG egyre jobb:) Idén már teljesen diák központú a suli:)

2016. nov. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!