Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tanuljak, hogy feljebb...

Mit tanuljak, hogy feljebb jussak a ranglétrán egy raktárban?

Figyelt kérdés
Jelenleg csak érettségim és egy szakmám van, de az utóbbinak semmi köze a raktározáshoz. Gondoltam kezdésnek megcsinálom a targoncást. De aztán hogyan tovább? Logisztika? Egyetemre nyilván nem mennék már, szóval csak is az OKJ jöhet szóba. Megéri? Egy ilyen szakmával dolgozhatnék akár irodában is? Mennyire szükséges ehhez az angol nyelvtudás?

2016. okt. 28. 22:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Mivel álláskeresőként láttam, van olyan OKJ, hogy "Raktáros", aki regisztrált álláskereső, annak térítésmentesen is felajánlják. Pár hete kaptam a körlevelet. Asszem targoncás okj is volt benne, meg különféle eladói okj. A munkáltatót kellene megkérdezni, hogy mi az, amit tudnak használni.

2016. okt. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!