Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Minden munkahelyen fenéknyalás...

Minden munkahelyen fenéknyalás útján lehet csak feljebb lépni a ranglétrán?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy a legtöbb munkahelyen a talpnyalók, rokonok, haverok, vagy a tipikus műkörmös sminkelt csajok akik lefekszenek a főnökkel ők lesznek a csoportvezetők, műszakvezetők.
2015. márc. 20. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Ebben igazad van.

Sajnos énis tapasztaltam.

2015. márc. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én kint Angliában dolgozom egy kis cégnél, és itt is így megy..
2015. márc. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindenhol igy van
2015. márc. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem ritka nagy mázlim van, hogy értelmes, rendes kollégákat és főnököket "kaptam", sosem tartottam vissza a véleményem, senkinek nem kellett nyaliznom, sem senkivel lefeküdnöm :) Mégis előléptettek és kihoztak külföldre. Sajnálom, hogy ez nem megy így mindenhol :(
2015. márc. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem. Pl. nálunk nyalás nélkül is elég az irodában, ahol dolgoztam, ha az illető pasi, és rondább az ördögnél, mert a volt főnököm (egy 60+ hülye nőszemély) csorgatja rájuk a nyálát... :D.


Viccet félretéve a legtöbb helyen sajnos ez van, de ismerek kivételt is, bár az ritka, mint a fehér holló.

2015. márc. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Nemán!!!!

Ez komolyan így megy a munkahelyeken????



Ébredjetek már fel! Ebben semmi új nincs! Ez az élet! Simán eltaposnak! Had hulljon a férgese!

2015. márc. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Te kis se**nyaló! Máshogy nem tudsz érvényesülni csak nyalizással?Szánalmas, ezért tart itt ez az ország.
2015. márc. 21. 04:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Van azért ahol a tudás, tapasztalat és képességek számítanak.
2015. márc. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én a főnökséggel össze vesztem csúnyán most vissza vennének meg is emelnék a bért de vajon megéri vissza menni mivel tudod miért jöttél el onnan ?
2015. márc. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ez egy megszokott folyamat. Volt olyan munkahelyem, ahol azért lettem kitéve, mert nem számoltam be a kollégáim "csíntevéseiről"


Igaz, majd később, amikor nem dolgoztam az adott cégnél, az én úgynevezett infóim által lettek kirúgva egyének.


A seggnyalás egy megszokott dolog, sajnos elkerülni nem lehet. Jelen törvények szerint pedig nem lehet csakúgy kirúgni akárkit.

2015. ápr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!