Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehetnék néptáncos?

Hogyan lehetnék néptáncos?

Figyelt kérdés

21 éves fejjel rájöttem néptáncos szeretnék lenni. :) Mit tegyek? Hova jelentkezhetnék? Itthon hogyan gyakorolhatnék? Nincs ezzel nagy vágyam max. egy okj-s papír megszerzése és fellpéseket szeretnék. :) Korábban egy művészeti szakközépben tanultam képző és iparművészeti tagozaton.Egyébként nyíregyházi vagyok.

Köszönök minden hozzászólást! :)



2016. okt. 29. 02:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Először is lépj be akár egy együttesbe vagy egy egyesületbe, de mire sikerülne egész ügyesen megtanulnod több féle táncot az jó pár év lesz bárhova is jársz, utána ha gondolod elkezdheted a a táncművészeti fősulit de oda be is kell ám jutni.... szóval sok idő egyenlőre szerintem hobbiból nézd meg, lehet nem is tetszene de sok sikert :)
2016. okt. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!