Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SZTE-sek melyikre menjek?...

SZTE-sek melyikre menjek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Mi a különbség az összevont egyetemi nyílt nap és a kari nyílt napok között? Melyikre érdemes elmenni és mikor lesznek pontosan?

2016. okt. 31. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Összevont napon minden karrol-szakrol tartanak előadást , néha egyidőben, így lehet, hogy nem fogsz tudni kettőre is beülni,ami érdekelne, viszont az biztos,hogy minden egy helyen van, és többféle tájékoztatót is szerezhetsz. Szerintem a kari nyílt nap hasznosabb,mert ott nem csak 10 perc van, hogy bemutassák a szakot, hanem értelemszerűen egy egész délelőtt, így ha valóban érdekel egy szak, mindenképp a külön nyílt napjára mennék a helyedben. Szerintem egyébként november közepe felé szokott lenni az összevont, a kari pedig ha jól emlékszem még januárban is van.
2016. okt. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Az informatika képzés érdekelne, ami ugye TTIK szakon belül van, remélem elég időt szánnak erre is a kari nyíltnapon.

2016. okt. 31. 12:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Összevontnak nem sok értelme van általában általános tájékoztatást tartanak a továbbtanulásról, pontrendszerekről meg pár szót a karról. Egy jó nap, ha igazoltan szeretnél hiányozni vagy esetleg ha nem szegedi vagy, ismerkedni Szegeddel és megnézni a TIK-et.
2016. nov. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én az összevonton voltam tavaly, szerintem nagyon szar, rengetegen voltak, kb. mozdulni sem lehetett, csigatempóban haladtunk fel az előadókba, konkrétan, túlzás nélkül úgy álldogáltunk egymás mellett, mint a szardíniák a konzervdobozban.

Fent, az előadókban már jobb volt a helyzet, szerintem volt nagyjából mindenkinek helye ülni.

Én az orvosis és a tik-es előadást hallgattam meg, az előbbi semmit nem ért, az utóbbi asszem annyira nem volt rossz, de nem maradt meg túlságosan, mert nem érdekelt, csak azért ültem be rá, hogy elüssem az időt.

Kari nyílt napra sajna nem jutottam el.

2016. nov. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ttik-s*
2016. nov. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor mindenképpen a kari nyílt napot fogom meghallgatni. Köszönőm!
2016. nov. 4. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!