Melyikre menjek tanulni anglisztika vagy jogi kar?

Figyelt kérdés
most lehet ugye sorrendet módosítani és egyszerűen döntésképtelen vagyok
2011. jún. 21. 09:04
 1/7 anonim válasza:
Egyértelmű hogy jogi kar,ha van elég pontod
2011. jún. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
pontom van elég mind két helyre, pont ez aggaszt,hogy mind kettőt szívesen csinálnám...
2011. jún. 21. 09:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jog.
2011. jún. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te tudod, pl. a hosszú jogi szövegeket szereted-e jobban, római jog meg ilyenek, vagy elmélyedni az angol nyelvtan rejtelmeiben, angol és amerikai országismeretet-történelmet tanulni, angol irodalmi műveket olvasni. Jogon nem tom pontosan, mi megy, mert anglisztikára jártam, de az nehezebb lehet, de talán többet lehet vele kezdeni. Jogon sztem sokat kell ülni és magolni. De egyénfüggő, kinek mi jön be.
2011. jún. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a két szak eléggé elüt egymástól:) válaszd amelyik jobban érdekel. ha nem tudsz dönteni akkor meg hagyd úgy a sorrendet. első döntés jó döntés:) legtöbb esetben:) én egyébként az anglisztikát választottam, nekem is van rá elég pontom. szerintem az angol mellé fontos még nyelveket ismerned, mert csak az angollal lehet nem mész sok mindenre. de pl ha nem akarsz tanár lenni, felvehetsz valami idegen nyelvű minort, ami szerintem hasznos, én is úgy fogom csinálni.:) de viszont ha érdekelnének ezek a jogi dolgok, szerettem volna a társadalomismeretet, akkor a jogot választottam volna.
2011. júl. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
melyik egyetemre fogsz menni anglisztikára? vagy már jársz?
2011. júl. 8. 09:32
 7/7 anonim ***** válasza:
még nem járok, de az EKF-re megyek
2011. júl. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!