Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetnék bűnügyi nyomozó?

Lehetnék bűnügyi nyomozó?

Figyelt kérdés

Először is nem tudom hogy jó kategóriákba írtam-e a kérdést..

Na szóval hát bűnügyi nyomozó szeretnék lenni és ha lehet válaszoljatok már az összes kérdésemre persze ha tudjátok.

Tesiből 5-ös vagyok viszont van egy kis probléma a szivemmel szívritmus zavarom van és mennyire kell ide a fizikai erő? Mert nem sokat bírok ki..

Milyen iskolába kellene mennem? És Debrecen környékén van ilyen iskola?

Mennyit keresnék?

És mit várnak el tőlem?

Hát nagyjából ennyi nem vagyok tisztába még ezzel és egyébként még általános iskolás vagyok most vagyok 8.os

A válaszotokat előre is köszönöm. 14/lány


2016. nov. 2. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a betegseged miatt sajnos nem lehetsz nyomozó. Egyébként gimi után pestre kéme menned a nemzeti közszolgálati egyetemre azon belül rendészettudományi karra (Rtk). Kezdokent hadnagy leszel és kb 250E keresnél de ehhez sokféle illetményalap jönne hozzá. Ha ugyes vagy 30-35 evesen 350E simán keresel. Én is nyomozó szeretnék lenni. Ja és mielott felvennenek az egyetemre fizikai vizsga van. Ez alapján vesznek fel, sajnos nem eleg okosnak lenni. Mindenhol mást várnak el tőled. En is nyomozo szeretnék lenni 14/f. Egyebkent nezz utanna a neten. En is onnan tudok ennyit
2016. nov. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha van még kérdésed nyugodtan írj, bár mindent en se tudok termeszetesen:)
2016. nov. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebbe a videoba minden benne van. Én ez alapján döntöttem el hogy ezt a hivatast valasztom: [link]
2016. nov. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elolvastam :) És ha mondjuk elkezdek edzeni? mert annyira nem súlyos a betegségem mivel tesizek is és akkor amikor felvételizek akkor a fizikai terheléseket bírnám
2016. nov. 8. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!