Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » USA történelmét hogy tudnám...

USA történelmét hogy tudnám megtanulni itthon, olyan szinten mint az ottani diákok tanulják?

Figyelt kérdés

Mi kellene hozzá?

Könyvek, tankönyvek, esetleg interneten? Vagy van-e valami film/sorozat ami erről szól?

Tudtommal az állampolgársághoz feltétel, azok akik bevándorlók, honnan tanulják meg?



2016. nov. 6. 08:13
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Amilyen hülyék az ottani emberek, szerintem már többet tudsz róla mint ők.
2016. nov. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az lehet, hogy annyit tudnak hogy Függetlenség napja meg hálaadás, de ők így is megkapták az állampolgárságot.
2016. nov. 6. 08:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Bevandorlok a legritkabb esetben kapnak allampolgarsagot. A kisebb fele zoldkartyas (hazassag utan is), a masik fele pedig illegalis. Ugyhogy a polgarhaboru magolasa helyett inkabb a zoldkartya lottot javaslom vagy a kiemelkedo szakmai karriert.
2016. nov. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Attól még ha kíváncsi vagyok nem tanulhatom meg? Ha meg tudom, akkor annyival is több vagyok.

Semmi érdemleges válasz?

2016. nov. 6. 19:46
 5/8 anonim ***** válasza:
en ugy tudom van egy konyv, amit at kell nezni, es az abban levo tesztet kell tudni, nem a tortenelmet. pl itt angliaban igy van.
2016. nov. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Honnan lehet olyat szerezni? Nem tudod a címét?
2016. nov. 24. 19:47
 7/8 anonim ***** válasza:
ha mar tul vagy a proceduran, a teszt elott ugyis megtudod, mi a konyv cime
2016. dec. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Itt egy egesz jol osszefoglalt attekintes, az Amazon-on meg tudod rendelni :


[link]

2016. dec. 3. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!