Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen Msc-t válasszak ha...

Milyen Msc-t válasszak ha projektmenedzser szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Végzős mérnökhallgató vagyok és gyakornok egy vállalatnál. Szeretnék projeltmenedzsment irányába továbbtanulni. Én műszaki menedzserre vagy vezetés szervezés szakra gondoltam, de nem tudom hol tanulhatnék a legtöbbet? Valaki tud segíteni?
2016. nov. 9. 01:06
 1/1 anonim ***** válasza:
BME-ről tudok nyilatkozni, ott nagyon nagy átfedés van a két szak között, egyikkel sem jársz rosszul. Talán annyiból jobb a műmen, hogy oda biztos felvesznek kreditelfogadással, a vezszervnél lehet, hogy utólag kell krediteket pótolnod. De egyébként pont ezt a két szakot akartam ajánlani, úgyhogy szerintem jó irányban vagy.
2016. nov. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!