Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nekem az lenne a kerdesem...

Nekem az lenne a kerdesem hogy melyik suliba lenne érdemesebb menni? Pesten a szlovák gimnázium vagy az aszódi gépészeti szaközép!

Figyelt kérdés

Nagyon szeretném tudni fontos lenne tudom mások véleményét!

Ja es a válaszok mellé kort is írjatok pls!

Helyesírásért bocsi telóról vagyok!



2016. nov. 9. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Én szlovák általános suliba jártam, (vidéken) de tudok mesélni a pesti szlovák gimiről, vannak ott ismerőseim, illetve a csabai gimiben is!

A másik sulit nem ismerem, de szerintem nem lehet összehasonlítani a kettőt!

A szlovákba szerintem ne menj. Sok negatívat hallottam a tanári karról,a közösség se annyira jó, az osztály létszámok kicsik..de ez csak az én véleményem! Menj el nyílt napra!

De nem tudom mik az igényeid, de a helyedben nem mennék oda. Viszont a légkör családias. Kicsit más mint a többi gimi, kissé elszigetelt. Én nem mentem szlovák gimibe, viszont a nyelvtanulást nem hagytam abba, imádom a szlovákot!

Nyelvtanulás szempontjából érdemes elkezdened szlovákul tanulni, nagyon logikus nyelv. Erre alkalmas a gimi. Sok sikert:)

2016. nov. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az Aszódi suliból már rengeteget jót hallottam és nagyon sok ismerősöm oda jár és ők is csak jót mondtak eddig róla, lehet hogy már kicsit elkések ezzel a válasszal de egyébként én is oda szeretnék menni. 14
2017. jan. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!