Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik iskolában tudnék...

Melyik iskolában tudnék tovább tanulni?

Figyelt kérdés
Nyolcosztályos suliba járok budapesten az osztályközösség tök jó, viszont a barátaim legnagyobb része iskolát fog váltani így én sr szeretnék egyedül ott maradni az osztályban barátok nélkül. Viszont a barátaik szakközépbe mennek én meg szakközépről hallani sem akarok... Azért nehéz iskolát találnom mert a német nyelvet most tanulom negyedik éve az angolt meg második éve, németből ötös vagyok angolból 3-as 4-es szóval egyik nyelvből sem tartanék ott ahol a többiek akik most kezdenék a gimit, továbbá az is zavaró hogy a legtöbb tantárgyból is levagyunk maradva pl töriből hisz úgy tanítják hogy érettségiig csak ehyszer mondják el de akkor részletesen... Szóval hovs tudnék átmenni. A helyesítási hibákér bocsi csak telefonról írok.

2016. nov. 12. 22:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Meg még annyi hogy nem vagyok elkésve az iskola váltással?
2016. nov. 12. 22:23
 2/3 anonim ***** válasza:
És hány éves vagy?
2016. nov. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
14
2016. nov. 13. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!