Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Öt-hat hónap alatt fel lehet...

Öt-hat hónap alatt fel lehet készülni emelt fizika érettségire?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon későn kaptam észbe, és jöttem rá, hogy az "álomszakomhoz" ez szükséges lesz. Ha nem jön össze, nem történik semmi egetverő tragédia, de hajlandó vagyok minden energiámat tanulásba fektetni.

Az órarendem miatt napi 4-5, maximum 6 órát tudok eltölteni fizikatanulással, minden nap. Az alapoktól kezdtem.


A célom az, hogy az emelt érettségin legalább 45 százalékot kapjak. Lehetséges, vagy inkább bele se kezdjek?



2016. nov. 13. 11:27
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
27%
Melyik könyvből tanulsz?
2016. nov. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:

út a tudáshoz a könyvsorozat neve (ezt most ebben a hónapban meg tudom tanulni, mert nagyon gyereknyelvű az anyag, szerintem középre sem elég -de ismétlésnek minél hamarabb átrágom magam rajta, hogy legalább az alapok rendben meglegyenek)

(mozaikost könyvtárból tudok szerezni ha az jobb), amúgy középiskolai fizikapéldatár, és az érettségire felkészítő kétkötetes feladatgyűjtemény.

mit ajánlanál a gyűjteményeken kívül?

2016. nov. 13. 14:20
 3/41 anonim válasza:

Szia!

Hogy haladsz? :)

2017. márc. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

sziasztok! update: végigvettem mind a 4 mozaikos könyvet, most a 4. ismétlőt tanulom minden nap. folyamatosan oldom a feladatokat és az érettségiket, 50 százalék körülit szeretnék, ennyi elég a pluszponthoz. 50 százalék körülire is jönnek ki, de még van egy hónapom, lesz ez sokkal jobb is, a műszaki egyetem pedig csak rám vár :)


előtte sem a matekhoz, sem a fizikához semmi közöm nem volt. mindenkinek, aki hasonló döntések előtt áll, azt javaslom, hogy vágjon bele.

2017. ápr. 6. 21:22
 5/41 anonim válasza:
Hello, nem aktuális a kérdés, de ősszejött?? én is hasonló cipőben járok most! :)
2018. ápr. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
sikerült, ötöst kaptam. :)
2018. ápr. 16. 23:36
 7/41 anonim válasza:
Gratulálok! Hány százalék pontosabban és hány órát tanultál egy nap, őszintén? :D
2018. ápr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
1-2 órát , hétvégente mondjuk négyet, 75 százalékot írtam.
2018. jún. 10. 22:37
 9/41 anonim ***** válasza:
54%
Ügyes vagy!
2018. dec. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Újabb update: másodéves gépész vagyok a bmen, eddig nincs gond az egyetemmel, rövid idő alatt is meg lehet nehezebb reáltárgyakat tanulni. (csak le kell ülni. mindenkinek mehet, beállítottságtól függetlenül).
2019. jan. 29. 21:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!