Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 6 hónap alatt emelt kémiára...

6 hónap alatt emelt kémiára vagy emelt fizikára lehet felkészülni?

Figyelt kérdés

80%-os eredményt kellene elérnem, de mindegyikből majdnem 0 a tudásom.


Ennyi idő alatt melyikre lehet inkább felkészülni?



2016. júl. 27. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:

egyikre se..

vagy én vagyok nagyon buta ember, de nekem 2 év nagyon kemény emelt kémia fakt és rengeteg gyakorlás kellett a 85%-os emelt kémia érettségimhez

2016. júl. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0-ról tényleg egyikre sem, talán a fizika egy fokkal emészhetőbb, de így sem igazán.
2016. júl. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Akkor ezek szerint tényleg mindkét hozzászóló buta ember, én 4 hónap alatt a teljes 0-ról (azt se tudtam, hogy mi az az elektron) készültem fel az emelt kémiára, 90% lett. Persze minden nap legalább 5-6 órát tanulni kell rá, de egyetemen sokkal több anyagra sokkal kevesebb időd lesz. Jöhet az első két majomtól a lepontozás nyugodtan, de aki egyetemista, tudja, hogy miről beszélek. :)
2016. júl. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mint mondtam, a két majomtól jöhet a lepontozás, egyetemen ennél sokkal rövidebb idő alatt kell ennyit teljesíteni.
2016. júl. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#1 vagyok, a majom...

nem pontoztalak le kedves 3.! Nem szokásom pontozgatni

2016. júl. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen érzéked van a matekhoz ? Vannak olyanok akik nulla tanulással képesek matek érettségit 95%-ra megírni , a fizika nagy része pedig matek és logika , a kémiában sok a magolás de ott is ott van a logika , Ha jól fog az agyad ilyen dolgokra akkor nem is fog kelleni az a 6 hónap !
2016. júl. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor bocsánat első, csak a gyakorin ezt meg kell szokni... :)
2016. júl. 28. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!