Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Igaz, hogy a Pannon Egyetem...

Igaz, hogy a Pannon Egyetem GTK szakán az első két félév a leghúzósabb a matek és a mikroökonómia miatt?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják, hogy ezek tartoznak a szórótárgyak közé.

2016. nov. 13. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Plusz a számvitel alapjai és az ált.men. A mateknál sokan számít melyik tanárnál veszed fel a gyakorlator.
2016. nov. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Amúgy a GTK a kar, azon belül vannak a szakok, szerintem pénzügy-számvitelen a második év roszabb volt, mnt az első.
2016. nov. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És meglátásaitok szerint a GTK-s matek mennyire alapszik/támaszkodik a középiskolai matekra?
2016. nov. 13. 21:09
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon, főleg a függvényeket kell nagyon tudni, hogyan kell szorzattá, teljes négyzetté alakítani, milyen azonosságok vannak stb. Gimis matekra épül, elvárják hogy tudd, elég felületesen van átvéve utána már. Első órán elmondják miket kell átnézni, utána 2. szemináriumtól úgy veszik, hogy tudod. Az első 3-4 alkalommal a függvényeket kell tudni, aztán meg a gyökös kiemelést meg hasonlókat (ezt az egész algebrás részt). Elég gyorsan haladnak az anyaggal, szóval ajánlatos már az elején képben lenni és átnézni a gimis anyagot.
2016. nov. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!