Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE gyógypedagógia szak...

ELTE gyógypedagógia szak vélemények? Érettségi előtt állok és nagyon érdekelne ez a szak.

Figyelt kérdés

Olyanok véleményét szeretném kérni akik idejárnak vagy itt végeztek. Mennyire jelent hátrányt ha nincs biológia érettségim? Szerintetek levelezőn teljesíthető ez a szak?

És ti a szakirányok közül melyiket választottátok és miért? Válaszaitokat előre is köszönöm :)


2016. nov. 13. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia igaz nem járok még oda, de van ismerősöm, aki most első éves. Nagyon tetszik neki. Tanulás ügyben első félévben nekik csak anatómia zh-k vannak. Vizsga természetesen minden tárgyból van vizsgaidőszakban. Sok pszichológia van, nagyon sokat kell olvasni. Megérni, nagyon megéri. Mindenki ezt mondja, alapja szerintem is van. Én is oda készülök. Biológia érettségi úgy gondolom nem baj ha nincsen. Anatot magolni kell, összefüggések megértése pedig közben kialakul, de ajánlott egy alap tudás szerintem. Természetesen levelezon is teljesítheti aki szeretné, de nehezebb azoknak szerintem, aki nem minden nap jár be. De ez szubjektív kinek mi a nehéz... :) Nekem a pszichopedagogia és a tanulásban akadályozottak tanítása tetszik eddig. Persze lesznek kötelező gyakorlatok és majd meglátjuk melyik szakirány milyen! :) Te kérdező? :) És sok sikert a felvételihez!
2016. dec. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszod. Neked is sok sikert kívánok! :)
2016. dec. 15. 19:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen, én is köszönöm! :)
2016. dec. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!