Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Semmelweis ETK tapasztalatok?

Semmelweis ETK tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mentőtisztire szeretnék jelentkezni idén februárban. Elsősorban a levelező tagozatot néztem, mégpedig azért, mert bár meggyőződésem, hogy felvennének állami támogatással is, jó lenne dolgozni suli mellett, hogy mindig legyen pénzem, és itthon is tudjak segíteni. DE megéri csak ezért levelezőre jelentkezni? A tandíj mellett maradna pénzem egy átlagos diákmunkával? Mennyi ezen a szakon a tandíj egészen pontosan? Sajnos nem találtam meg az interneten. Valahol régebben azt is hallottam, hogy létezik államilag támogatott levelező tagozat is. Ez igaz? Valamint azt is hallottam, hogy 400 pont alatt semmikép sem lehet állami támogatással egyetemre járni. Ennek mondjuk nem tudom, mennyi a valóságalapja. Valamint ha ezen felül bárki tudna nekem személyes tapasztalatokat írni az egyetemmel, karral, szakkal kapcsolatban, szívesen elolvasnám. :)

2016. nov. 14. 17:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Végül jelentkeztél?
2017. febr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!