Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Semmelweis Egyetem emelt...

Semmelweis Egyetem emelt szintű kémia és biosz felkészítőiről tapasztalatok vélemények?

Figyelt kérdés

Nem vagyok tökéletes egyik tantárgyból sem, és félek, hogy esetleg nem érteném az órákon az anyagot, vagy hasonló. A gyengébbekkel is ugyanúgy foglalkoznak? Csak szuper okosak járnak oda? :D

Köszi előre is a válaszokat!



2016. aug. 5. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Majdnem 100 ezer tantárgyanként. Viszont az unokaöcsémnek bejött, mert a tanfolyam es a szorgalom miatt felvették a SOTEre.
2016. aug. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy annyiba kerül :) Szuper, gratulálok neki!
2016. aug. 5. 19:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Van olcsóbb is, ami lehet, hogy jobb. A SE előkészítője nagyon függ attól, hogy kit kapsz tanárnak, szóval 100.000ért kb lottózol. Studium litteratum kémiából nagyon jó. Magister universitas pedig biológiából. Odajártam, jók voltak az órák nagyon és fel is vettek :D
2016. aug. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem készülj fel egyedül, olcsóbb és hatásosabb...
2016. aug. 7. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért egyedül felkészülni nem biztos, hogy jó. Biológiából oké, igen, leülsz és megtanulod. De kémiából sokmindent meg kell érteni. És a számolásokban is jó ha van, aki segít.
2016. aug. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha saját maga jön rá a megoldásra, akkor többet okul.
2016. aug. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert lenne rá pénz és nem a tanuláson fogunk spórolni. :) Erre gyűjtöttünk, szóval a pénz meg lenne oldva. Egyébként egész nyáron tanultam kémmiából, lehet nagyjából fel tudnék készülni egyedül, de nem érnék el tul sok pontot emelt szinten.
2016. aug. 10. 13:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha magától nem jön rá akkor meg kell a rávezetés. Amit ajánlottam neki az nem arról szól, hogy megoldja a tanár a diák helyett a feladatot. Hanem segít, együtt dolgozik a diákokkal, partnerként kezeli őket. Volt, hogy 1-1 feladatra 2-3 fajta megoldást is csináltunk. Sokat lehet belőle tanulni.
2016. aug. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!