Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tanuljak meg tanulni...

Hogyan tanuljak meg tanulni az egyetemen?

Figyelt kérdés

Orvosira járok,első éves vagyok és több száz oldalakat "darál le" a tanár az órán,de így is néha el vagyunk csúszva a tananyaggal,ezért PDF formátumban átküldi a maradék tananyagot.

Meg lehetne tanulni,ha több időt adnának rá,de így valamelyikhez hozzá se bírok kezdeni.

Ráadásul még a többi tantárgy is ott van és mindjárt itt a vizsgaidőszak.

Milyen módszerrel tanuljak az egyetemen,hogy a több száz/ezer oldalt is megtanuljam,amiből bármit kérdezhetnek?



2016. nov. 16. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Elsősorban a felsőbb évesek jegyzeteire támaszkodj, és az utóbbi évek vizsgakérdéseit nézd nagyon át!
2016. nov. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%
Ennél csak rosszabb lesz. Ha nem bírod, inkább hagyd abba. Oda acélülep kell.
2016. nov. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem lehetetlen dolog mindenből óráról-órára tanulni. Persze, mindenki megpróbálkozik vele, aztán senkinek se sikerül. Annyit tudsz megtenni, hogy a nehezebb tárgyakból minden órára készülsz, de én azt is hamar feladtam, volt jobb dolgom is:D


De itt van pár módszer, még régebben írtam le valakinek, hogy én hogyan tanultam anno orvosi egyetemen.


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb-..

(2. válasz)

2016. nov. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!