Milegyen? Nehezen megy a matek, az iskolámban is levagyunk maradva most vesszük a 7-es anyagot matematikából. De viszont rajzolni, festeni (művészet nagyon jó) A lényegre térve, az lenne hogy

Figyelt kérdés

nem tudom hogy megtudok-e jól élni pl: filmrendezés(színésznek nem mennék mert,a magyar szíszek nehezen tudnak elhelyezkedni de szerintem a rendező,iró sem tudna főleg hogy magyar) Szegeden néztem a Tömörkény művészeti sulit félek a felvételitől mert nem nagyon értem a matekot, és még baj van a nyelvtannal is de, szüleim csak a műveszetet mondják,hogy olyan iskolába menjek.Úgy hallottam hogy Szegedi Vedres iskolába( könnyű bejutni felvételizni építészetre, nem tudom mérnök vagy csak sima építész de ez munka is matekos nehéz főleg az egyetemen ) egyátalán jó a megélhetősége? Nem tudom mit jelöljek, iskolába mit tanuljak a felvételitől félek

és attól hogy csak a programozás a jővő!


2016. nov. 18. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem egyszerű bekerülni művészeti iskolába, de egyébként, ha jól csinálod, bármiből meg lehet élni. Egyelőre arra koncentrálj, hogy a felvételi jól sikerüljön, hogy mit érdemes tovább csinálnod, az majd később kiderül. :)
2016. nov. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ha érdekell valakit ,van pár link a festményeimről.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2016. nov. 18. 16:30
 3/6 A kérdező kommentje:
2016. nov. 18. 17:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, ügyesen festesz. :) De tényleg nehéz bekerülni, viszont, ha szereted csinálni, szerintem érdemes foglalkoznod vele.
2016. nov. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az lesz, hogy egy sima éretségire megyek ,oda ahova tudom hogy felvesznek.
2016. nov. 19. 07:57
 6/6 anonim válasza:

Szerintem küzdj azért amit igazán szeretsz csinálni.

Ilyenkor figyelembe kell venned azt hogy amikor már felnőtt leszel és dolgoznod kell reggelenként ne úgy kelj fel hogy utàlod munkádat és jajj már megint azt kell csinálni amit utálsz . Ne a pénz legyen az első hanem az hogy egy napon se várd azt hogy vége legyen.Ês a matek miatt ne aggódj nem mindenkinek van rálátása,és sajnos ez egy olyan tantárgy amit nem lehet bemagolni, ha nem érted meg az iskolában és még otthon sem mikor átnézed és megcsinálod a házit akkor nem is biztos hogy fogod. Szerintem azzal érdemes inkább foglalkoznod amiben jó vagy és azt tovább fejleszteni.

Ha tényleg szeretnél művészettel foglalkozni akkor mindenképp megéri megpróbálni a művészetit.

A matektól nem kell tartanod lehet hogy középsuliban jobban fog menni tanártól is függ. A felvételire tekints úgy mint egy dolgozatra az összpontnál a félévi eredménnyel be lehet hozni a hiányt.

2016. nov. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!