Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok segíteni, esetleg...

Tudnátok segíteni, esetleg ajánlani valamit? Többi lent.

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék kérni, turizmus és vendéglátásra szerettem volna jelentkezni(önköltségre) viszont mindenhol azt látom az interneten, hogy túl képzés van és nehéz elhelyezkedniük illetve, hogy büfé szak... majd a régészen is gondolkodtam szint úgy ezt láttam nagyon sok helyen, tudnátok esetleg olyat mondani amivel jól eltudok helyezkedni és olyan 310 körül mozognak a ponthatárok, mert sajnos ez a két ötletem volt de mostanra teljesen tanácstalan vagyok és nem tudom mi lesz velem illetve az életemmel, ?? Pesten szeretnék maradni, Köszönöm a válaszokat,

2016. nov. 20. 12:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos kevés gazdasági/humán szak van, ami nem túltelített vagy "büfészak", és alacsonyak is a ponthatárok, sőt, hogy őszinte legyek, nem is vagyok benne biztos, hogy van ilyen. Szerintem, ha játszik az önköltség, menj nyugodtan pénzügy-számvitelre vagy turizmusra, közgazdaságra. Persze, lényeges visszatartó tényező, ha egy szakma túltelített, de ha jól csinálod, és tényleg ezt szeretnéd, kiemelkedhetsz a mezőnyből, és még akármit csinálhatsz. Szerintem ne tartson csak ez vissza attól, hogy azt tanuld, amit szeretnél.
2016. nov. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!