Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha titeket csak és kizárólag...

Ha titeket csak és kizárólag az alábbi tantárgyak érdekelnének: matematika, irodalom, idegennyelv, rajz, (és a biosz is szóba jöhet), akkor minek mennétek?

Figyelt kérdés
Gimnazista vagyok, és velem pont ez a helyzet. :) Valami olyan munkát szeretnék, amiből meg is lehet élni, mert amúgy festőművésznek mentem volna... talán, ha elvégzek valami "normális", kenyérkereső munkát, majd elvégzem a művészeti fősulit. Csak azt nem tudom,mi legyen az a kenyérkereső munka. :/

2016. nov. 22. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
A leheto legnagyobb butasagot csinalod, ha tantargyakban gondolkodsz. Azt vizsgald meg, milyen jo tulajdonsagaid, erossegeid vannak. Milyen keszsegekkel es kepessegekkel rendelkezel, es ehhez igazitsd a leendo munkadat! Pl en szeretek takaritani es jo is vagyok benne, plusz sok a turelmem, emberbarat vagyok, es ez pont megfelelo a dajkai allasomhoz. (Azt sem art megnezned, milyen szinvonalon akarsz elni, mert pl az en fizetesem eleg pocsek.)
2016. nov. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A mérnökin hasznát vennéd ezeknek, kivéve az irodalom (dehát az csak személyes dolog, hasznát nem veszed ilyen téren)
2016. nov. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rajz-magyar tanár
2018. febr. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vagy

Rajz- idegennyelv tanár

2018. febr. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!