Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BCE gazdinfón tényleg sokat...

BCE gazdinfón tényleg sokat kell bent lenni és nagyon nehéz?

Figyelt kérdés
Idén felvételizek és nagyon megtetszett ez a kurzus, azonban sajnálom, h nem tanítanak nagyon programozást. Ezt úgy akarnám kompenzálni, h mellette a temérdek online fellelhető tananyagból fejlesztem magam. Azonban fülembe jutott, h szinte semmi szabadidőm nem lesz mellette, ha erre felvesznek. Nektek mik a tapasztalataitok? Vagy el lehet lógni előadásokat? A tantervet néztem, és az alapján kicsit vészes, figyelembe véve, h egy óra ott 90 percnek számít... :/

2016. nov. 22. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, valóban így van. Van egy-két ismerősöm, akik ezt a szakot végezték és mondták, hogy elég nehéz.
2016. nov. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

előadásokra ugyanúgy nem kell menni kötelezően :D

Kell tanulni ez téyn, de sokan dolgoznak mellette

2016. nov. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én első éves gazdinfós vagyok, egy héten háromszor vagyok bent egyetemen, kéthetente csak kétszer. Rengeteg a szabadidőm, és nem szakadok meg a tanulásban sem, szóval nem kell emiatt aggódni.


Előadásra nem kötelező bejárni, ezt neked kell mérlegelni, hogy megéri-e.


Ha van bármi kérdésed nyugodtan írjál, szívesen válaszolok!:)

2016. dec. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
tanács: ne egy elsőévest kérdezz, mert nincs viszonyitási alapja. Egy vizsgaidőszakon sincs túl..
2016. dec. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőéves gazdinfós vagyok aki feljebb írt.


Már jártam más egyetemre is, szóval van viszonyítási alapom véleményem szerint.

2016. dec. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Még két kérdés:

1, Progból mit tanultok, és az teszem azt elég-e arra, h használható dolgokat tudjatok alkotni?

2, Mik a húzótárgyak? (Mármint amiken gyakorta hasalnak el az emberek.)

2016. dec. 14. 13:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Nézd meg az operativ tantervet ott felvannak sorolva a tárgyak és rájuk tudsz keresni :)

Van egy facebook csoport ott sok a hasznos infó:BCE-GTk bajtársoló és jegyzet

2016. dec. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!